Inserții Superfeet Running and Walking Violet-Roz

Codul produsului: TTFBERRY

  • Produsul este disponibil
  • Produs exclus din reducere
reducere 35%
210,99 RON
136,99 RON

Descrierea acestui produs a fost tradusă automat. Ne cerem scuze pentru eventualele erori.

Descrierea produsului

Superfeet Running and Walking

Superfeet Premium Insoles to wyjątkowe, opatentowane, dwu-składnikowe wkładki , które zostały stworzone z myślą o podparciu każdej stopy - niezależnie od typu pracy, czy formy aktywności jego właściciela - każdej zapewniają długotrwałe wsparcie i wygodę, których nie są w stanie zapewnić wkładki fabryczne, które szybko zużywają się, ugniatają i przestają spełniać swoją funkcję (czym nie tylko nie niwelują, ale i mogą pogorszyć problemy stóp).

 

Dobierz swój rozmiar wg. tabeli:

 

J

A

B

C

D

E

F

G

H

Męska

     

5,5-7

7,5-9

9,5-11

11,5-13

13,5-15

15,5-17

Damska

   

4,5-6

6,5-8

8,5-10

10,5-12

     

Młodzieżowa

11,5-13

13,5-2

2,5-4

           

UK

11-12,5

13-1,5

2-3,5

4-5,5

6-7,5

8-9,5

10-11,5

12-13,5

14-15,5

EURO

29-31

32-33,5

34-36

37-38,5

39-41

42-44

45-46,5

47-49

50-52

Uwaga:

Ze względu na potrzebę indywidualnego doboru wkładek do stopy, zalecamy wizytę w naszych sklepach stacjonarnych i dopasowanie wkładki na miejscu - przy asyście pracowników naszego sklepu.

Model BERRY jest rekomendowany dla kobiet o szczupłej pięcie i polecany jest do biegania, do wspinaczek alpejskich, do hikingu , do butów trekkingowych, sportowych i codziennych – do obuwia o większej objętości.

Dla wysokiego i średnio wysklepionego łuku stopy. To model mocniej wyprofilowany i grubszy od modeli bardziej podstawowych. Jest to wersja wkładki niebieskiej z większą ilością pianki w przedniej części.To model o średnim profilu, nieco większym niż modele czarne czy niebieskie.

Model BERRY jest również o wyższym systemie dopasowania do stopy przy każdym kroku. Wkładki przeznaczone przede wszystkim do obuwia o bardziej obszernym profilu, z wyjmowaną wkładką i rekomendowane tym, którzy szukają maksymalnego poziomu wsparcia i tłumienia drgań. Idealne dla stóp o średnio wysklepionym podbiciu. Do obuwia sportowego: biegi, chodzenie, teren, wspinaczka, narty, tenis, a także świetnie sprawdzające się w ciężkich butach roboczych (jak np.militarne). Świetne dla biegaczy, którzy mają mniejszą lub większą pronację i dużą ruchliwość w stawie skokowym.

Podparcie 100%. Tłumienie drgań 100%.

Zaleca się stopniowe rozchodzenie wkładek.

Czas „przystosowania” do wkładek

Mięśnie i ścięgna naszych stóp mogą wymagać pewnego czasu, aby dostosować się do nowych wkładek , które zapewniają większe wsparcie i ustawiają stopę w prawidłowej pozycji. Dobrze więc zachować stare wkładki i w początkowym okresie stosować je wymiennie z wkładkami Superfeet.

Może np. wystąpić uczucie, że podbicie stopy jest zbyt z tyłu – to kształt wkładki zaprojektowanej specjalnie tak, by podpierała stopę w potrzebujących tego najbardziej miejscach.

Może pojawić się poczucie dyskomfortu lub drobne bóle, wynikające z nieprzystosowania do pozycji, którą wymusza wkładka.

Doradza się więc przestrzegać przełomowego okresu adaptacji dość ściśle i pierwszego dnia nie nosić wkładek dłużej niż 2 godziny, następnie stopniowo każdego dnia zwiększać czas użytkowania.

Nie zaleca się stosowania ich od razu do długich treningów czy wycieczek – trzeba dać sobie czas na przystosowanie i nie narażać się niepotrzebnie na przedłużony dyskomfort.

Zalecany czas rozchodzenia wkładek przez pierwsze 5-10 dni. Zielone wkładki - 20-30 min. biegu, 2 godziny chodzenia.

Zdarza się , że okres przystosowywania stopy do wkładek (zwłaszcza tych bardziej „zaawansowanych”) trwa nawet do 2 tygodni, jednak jeśli dyskomfort i ból nie mija po tygodniu, zaleca się wrócić do starych wkładek lub ponownie zmierzyć stopę i ponownie wybrać wkładki.

Recenzii despre produs
Cereți produsul

Fii la curent abonează-te la newsletter

Inscrie-te